השאר פרטים וניצור איתך קשר בהקדם
לכל שאלה חייגו:
050-6664514

נקודת המבט שלנו

בעולם תחרותי הרווי בגירויים סביבתיים, נדרש נותן השרות להתבלט ולהדגיש את יתרונו היחסי. אנחנו מאמינים ביתרון יחסי מתמשך וארוך טווח הנבנה הדדית עם הלקוח ורואים את הלקוח ראשית כאדם ומאמינים בקשר אישי ובמערכת יחסים עסקית הנוצרת בין הלקוח ונותן השרות לאורך זמן. מנקודת מבט זאת אנו לומדים ומאפיינים את צרכיו, מזהים את התחומים והנושאים שבהם נוכל להעניק לו ערך מוסף ומקנים פתרונות יצירתיים בהתאמה.

עסקאות ושרותים בהתאמה אישית

אנו מחויבים להעניק ללקוחותינו את מיטב התועלת. העסקאות המגוונות שאנו מבצעים מול גורמים מסחריים שונים חושפות אותנו למנעד רחב של מחירים. חשיפה זאת מאפשרת לך, הלקוח, לדעת בזמן אמת את המחיר הנכון לעסקאות דומות.

האתר מספק מידע שוטף על התרחשויות עסקיות בתחומו וכן על מגמות השוק בהיבט תנודות המחיר. מידע זה מאפשר קבלת החלטות נכונות במדיניות הרכש שלך. בכל זמן נתון תוכל למנף את ניהול הקניות למצב מיטבי.

הנסיון שלנו

ברוך יניב – מייסד ומנכ"ל

החל את היכרותו עם ענף המזון והמשקאות בתחום המלונאות. כבוגר בית הספר המרכזי למלונאות בתחום מנהל מלונאי המשיך את עבודתו במלונאות בארץ ובחו"ל והתמחה בקניות ובביקורת מזון ומשקאות. לאחר 14 שנות נסיון בענף עבר לפעילות עצמאית. במהלך השנים השלים תואר אקדמי בפסיכולוגיה וניהול באוניברסיטה הפתוחה ופיתח מודל שיווקי מקורי וייחודי המקשר בין יבואנים ויצרנים ובין לקוחות וקניינים. השרות המוענק ללקוחותיו מתאפיין בטיפול אישי בצורכי העסק ותיאום המכלול הלוגיסטי הכרוך בהזמנות השוטפות. הקניין מקבל למעשה כלי עזר המשלים את פעולת הקנייה ומעניק נגישות נוחה וישירה לספקים.

עם מעל 23 שנות נסיון , ידע ומקצוענות הבאים לביטוי בשרות אמין ואישי, צירוף חברת Yanobuy לקניינות שלכם תהיה בחירה נכונה והולמת.

 

 

מבין לקוחותינו

 • HERMITAGE

  HERMITAGE

 • הגראז'

  הגראז'

 • תדמור

  תדמור

 • SHARONIT

  SHARONIT

 • SAMURAI

  SAMURAI

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם: